Členové a výbory

V TÉTO ČÁSTI

Členové rady pro vzdělávání

Bill Beckert - předseda
beckertb@fpsct.org

Andrea Sobinski - místopředsedkyně
sobinskia@fpsct.org

Sylvie Binette
binettes@fpsct.org

Nadine Canto
canton@fpsct.org

Angela Cianci
ciancia@fpsct.org

Beth Kintner
kintnerb@fpsct.org

Erika Nowakowski
nowakowskie@fpsct.org

James Rackliffe
rackliffej@fpsct.org

Martin Skelly
skellym@fpsct.org

Výbory rady pro vzdělávání

Personál a vyjednávání

Andrea Sobinski - předsedkyně

Nadine Canto

James Rackliffe

 

Zásady

Beth Kintner - předsedkyně

Sylvie Binette

Erika Nowakowski

Kurikulum

Andrea Sobinski - předsedkyně

Sylvie Binette

Erika Nowakowski

Komunikace

Beth Kintner - předsedkyně

Angela Cianci

James Rackliffe

Styčné osoby Společenství

CREC
Bill Beckert

Výbor pro rozšířené možnosti vzdělávání FHS
Sylvie Binette

Meziškolní poradní výbor pro atletiku
Andrea Sobinski

Farmington Public School Foundation
James Rackliffe

Zdraví a wellness (včetně FOCUS)
Angela Cianci

Poradní výbor pro jídelnu
Nadine Canto

Výbor pro ekologické snahy města a BOE
Martin Skelly

Rada Společenství pro rovnost a začlenění
Erika Nowakowski

Stavební výbor FHS
TBD

Fond Noaha Wallace
Nadine Canto, Beth Kintner, Martin Skelly, Andrea Sobinski

Základní školy Ad Hoc
Bill Beckert

Veřejné školy ve Farmingtonu mají kvůli nepříznivému počasí dvouhodinové zpoždění. Ranní školka se nekoná. Farmington EXCL je otevřen na standardních místech a ve standardním čase.