Rozszerzona opieka i nauka w Farmington (EXCL)

W TEJ SEKCJI

Farmington Extended Care & Learning (EXCL) oferuje programy przed i po szkole w szkołach podstawowych i starszych szkołach podstawowych. Naszą misją jest współpraca z rodzinami z Farmington poprzez oferowanie niedrogiego programu rozszerzonej opieki, który zapewnia bezpieczne, wygodne i opiekuńcze środowisko, które promuje poczucie własnej wartości i szacunek dla innych.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z podręcznikiem dla rodziców EXCL 2023-2024

Kliknij tutaj, aby uzyskać formularze rejestracyjne EXCL 2023-2024

Formularze zapisów na obóz letni EXCL 2024

W sprawie dostępności prosimy o kontakt z Amandą Michaud pod adresem michauda@fpsct.org lub Brendą Peterson pod adresem petersonb@fpsct.org.

PROGRAM ROZSZERZONEJ OPIEKI I NAUKI W FARMINGTON JEST ZARZĄDZANY PRZEZ SYSTEM SZKÓŁ PUBLICZNYCH W FARMINGTON I NIE JEST LICENCJONOWANY PRZEZ CONNECTICUT OFFICE OF EARLY CHILDHOOD.

W momencie rejestracji wymagana jest bezzwrotna opłata rejestracyjna w wysokości 40,00 USD.

 

ELASTYCZNE OPCJE PLANOWANIA OBEJMUJĄ...

  • Wybór od trzech do pięciu dni w tygodniu
  • Programy przed i po szkole
  • Wakacje szkolne i programy letnie

Wszystkie dzieci, które uczęszczają do przedszkola do szóstej klasy są uprawnione do zapisania się. Czesne jest opłacane z góry co tydzień lub co miesiąc.

EXCL jest zamknięty w Święto Pracy, Święto Dziękczynienia, dzień po Święcie Dziękczynienia, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielki Piątek, Dzień Pamięci i 4 lipca.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Bryan Zerio, dyrektor
zeriob@fpsct.org
(860) 404 - 0112 x 7073

Amanda Michaud, koordynator EXCL
michauda@fpsct.org
(860) 404 - 0112 x 7078

Connie Rogala, koordynator ds. wczesnego dzieciństwa
roglac@fpsct.org
(860) 404 - 0112 x 5814

Brenda Peterson, Account Supervisor
petersonb@fpsct.org
(860) 404 - 0112 x 7071

KIEROWNICY BUDOWY

East Farms (EXCL)
Lawrence Terra
terral@fpsct.org
(860) 404-0112 (naciśnij 3)

Noah Wallace (EXCL i FCP)
Stephanie Miceli
micelis@fpsct.org
(860) 404-0112 (naciśnij 4)

Union (EXCL i FCP)
Ericsson Bissell
bisselle@fpsct.org
(860) 404-0112 (naciśnij 5)

Okręg zachodni (EXCL i FCP)
Ariane Dyson Ahmed
dysona@fpsct.org
(860) 404-0112

West Woods (EXCL)
Jonathan Hastings
hastingsj@fpsct.org
(860) 404-0112 (naciśnij 2)

Irving A. Robbins (FCP)
Connie Rogala
rogalac@fpsct.org
(860) 404-0112 (naciśnij 1)

Szkoły publiczne w Farmington są opóźnione o dwie godziny z powodu złej pogody. Nie będzie porannego przedszkola. Farmington EXCL jest otwarty w standardowych lokalizacjach i godzinach.