Proširena njega i učenje Farmington (EXCL)

U OVOM ODJELJKU

Farmington proširena njega i učenje (EXCL) nudi programe prije škole i poslije škole u osnovnim školama i višim osnovnim školama. Naša misija je raditi u partnerstvu s obiteljima Farmington nudeći pristupačan program proširene skrbi koji pruža sigurno, udobno i njegujuće okruženje, koje promiče samopoštovanje i poštovanje prema drugima.

Kliknite ovdje za EXCL 2023-2024 Priručnik za roditelje

Kliknite ovdje za obrasce za upis EXCL 2023-2024

Obrasci za upis u EXCL Ljetni kamp 2024

Obratite se Amandi Michaud u michauda@fpsct.org ili Brendi Peterson u petersonb@fpsct.org s upitima o dostupnosti

PROGRAMOM PROŠIRENE NJEGE I UČENJA FARMINGTON UPRAVLJA SUSTAV JAVNIH ŠKOLA FARMINGTON I NIJE LICENCIRAN OD STRANE UREDA ZA RANO DJETINJSTVO U CONNECTICUTU.

U trenutku upisa potrebna je nepovratna kotizacija u iznosu od 40 USD (američkih dolara).

 

FLEKSIBILNE MOGUĆNOSTI ZAKAZIVANJA UKLJUČUJU...

  • Izbor od tri do pet dana u tjednu
  • Programi prije i poslije škole
  • Školski odmor i ljetni programi

Sva djeca koja pohađaju vrtić do šestog razreda imaju pravo na upis. Školarina se plaća unaprijed na tjednoj ili mjesečnoj bazi.

EXCLU je zatvoren na Praznik rada, Dan zahvalnosti, dan nakon Dana zahvalnosti, Božića, Nove godine, Velikog petka, Dana sjećanja i 4. srpnja.

PODACI ZA KONTAKT

Bryan Zerio, redatelj
zeriob@fpsct.org
(860) 404 – 0112 x 7073

Amanda Michaud, koordinatorica excl-a
michauda@fpsct.org
(860) 404 – 0112 x 7078

Connie Rogala, koordinatorica ranog djetinjstva
roglac@fpsct.org
(860) 404 – 0112 x 5814

Brenda Peterson, nadzornica računa
petersonb@fpsct.org
(860) 404 – 0112 x 7071

NADZORNICI WEB-MJESTA

Istočne farme (EXCL)
Lawrence Terra
terral@fpsct.org
(860) 404-0112 (tisak 3)

Noah Wallace (EXCL i FCP)
Stephanie Miceli
micelis@fpsct.org
(860) 404-0112 (tisak 4)

Unija (EXCL i FCP)
Ericsson Bissell
bisselle@fpsct.org
(860) 404-0112 (tisak 5)

Zapadni okrug (EXCL i FCP)
Ariane Dyson Ahmed
dysona@fpsct.org
(860) 404-0112

Zapadna šuma (EXCL)
Jonathan Hastings
hastingsj@fpsct.org
(860) 404-0112 (tisak 2)

Irving A. Robbins (FCP)
Connie Rogala
rogalac@fpsct.org
(860) 404-0112 (tisak 1)

Javne škole u Farmingtonu kasne dva sata zbog lošeg vremena. Nema jutarnje predškolske ustanove. Farmington EXCL otvoren je na svojim standardnim lokacijama i vremenu.