Członkowie i komitety

W TEJ SEKCJI

Członkowie Rady Edukacji

Bill Beckert - przewodniczący
beckertb@fpsct.org

Andrea Sobinski - wiceprzewodniczący
sobinskia@fpsct.org

Sylvie Binette
binettes@fpsct.org

Nadine Canto
canton@fpsct.org

Angela Cianci
ciancia@fpsct.org

Beth Kintner
kintnerb@fpsct.org

Erika Nowakowski
nowakowskie@fpsct.org

James Rackliffe
rackliffej@fpsct.org

Martin Skelly
skellym@fpsct.org

Komitety Rady Edukacji

Personel i negocjacje

Andrea Sobinski - przewodnicząca

Nadine Canto

James Rackliffe

 

Polityka

Beth Kintner - przewodnicząca

Sylvie Binette

Erika Nowakowski

Program nauczania

Andrea Sobinski - przewodnicząca

Sylvie Binette

Erika Nowakowski

Komunikacja

Beth Kintner - przewodnicząca

Angela Cianci

James Rackliffe

Łącznicy społeczności

CREC
Bill Beckert

FHS Extended Learning Opportunities Committee
Sylvie Binette

Międzyszkolny Komitet Doradczy Supt's Interscholastic Athletics Advisory Committee
Andrea Sobinski

Farmington Public School Foundation
James Rackliffe

Zdrowie i dobre samopoczucie (w tym FOCUS)
Angela Cianci

Komitet Doradczy ds. Kafeterii
Nadine Canto

Komitet ds. działań ekologicznych miasta/ BOE
Martin Skelly

Społeczności na rzecz Równości i Integracji
Erika Nowakowski

Komitet Budowlany FHS
TBD

Noah Wallace Fund
Nadine Canto, Beth Kintner, Martin Skelly, Andrea Sobinski

Elementary Ad Hoc
Bill Beckert

Szkoły publiczne w Farmington są opóźnione o dwie godziny z powodu złej pogody. Nie będzie porannego przedszkola. Farmington EXCL jest otwarty w standardowych lokalizacjach i godzinach.