Članovi i odbori

U OVOM ODJELJKU

Članovi Odbora za obrazovanje

Bill Beckert - predsjednik
beckertb@fpsct.org

Andrea Sobinski – potpredsjednica
sobinskia@fpsct.org

Sylvie Binette
binettes@fpsct.org

Nadine Canto
canton@fpsct.org

Angela Cianci
ciancia@fpsct.org

Beth Kintner
kintnerb@fpsct.org

Erika Nowakowski
nowakowskie@fpsct.org

James Rackliffe
rackliffej@fpsct.org

Martin Skelly
skellym@fpsct.org

Odbor odbora za obrazovanje

Osoblje i pregovori

Andrea Sobinskipredsjednica

Nadine Canto

James Rackliffe

 

Politika

Beth Kintnerpredsjednica

Sylvie Binette

Erika Nowakowski

Kurikulum

Andrea Sobinskipredsjednica

Sylvie Binette

Erika Nowakowski

Komunikacije

Beth Kintnerpredsjednica

Angela Cianci

James Rackliffe

Veze sa zajednicom

CREC
Bill Beckert

Odbor za proširene mogućnosti učenja FHS-a
Sylvie Binette

Suptov međuskolastički atletski savjetodavni odbor
Andrea Sobinski

Zaklada javne škole Farmington
James Rackliffe

Zdravlje i wellness (uključujući FOCUS)
Angela Cianci

Savjetodavni odbor kafeterije
Nadine Canto

Odbor za zelene napore grada / BOE-a
Martin Skelly

Vijeće Zajednice za jednakost i inkluziju
Erika Nowakowski

Odbor za izgradnju FHS-a
TBD

Fond Noah Wallace
Nadine Canto, Beth Kintner, Martin Skelly, Andrea Sobinski

Elementarni ad hoc
Bill Beckert

Javne škole u Farmingtonu kasne dva sata zbog lošeg vremena. Nema jutarnje predškolske ustanove. Farmington EXCL otvoren je na svojim standardnim lokacijama i vremenu.